Hizmetlerimiz

FİKS Bilişim olarak, SAP ERP ve SAP CX alanlarında uzmanlaşmış deneyimli kadromuzla müşterilerimize mükemmel destek hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

FİKS Bilişim olarak, müşterilerimize tüm teknolojik kaynak ihtiyaçlarını karşılamak için dış kaynak kullanımı hizmeti sunuyoruz.

İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak çözümler standart ERP ya da CRM çözümlerinin dışında mı kalıyor? FİKS Bilişim’in güvencesiyle, Hizmet Yönetimi ile bu sorularınıza tatmin edici cevaplar bulabilirsiniz.

FİKS Bilişim olarak, işletmenizin süreçlerini optimize etmek ve kalite standartlarınızı en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış kalite güvence hizmetlerini sunuyoruz.

S4/Hana projelerinizin başarısı için doğru strateji ve doğru partnerle çalışmanın öneminin bilincindeyiz. FİKS Bilişim olarak, müşterilerimize S4/Hana projelerinde tasarım ve QA (Kalite Güvence) desteği sağlayarak, projelerinin her aşamasında güvende olmalarını ve en yüksek kalitede sonuçlar elde etmelerini sağlıyoruz.

SAP ERP ve SAP CX projelerinde uzmanlaşmış bir ekiple, işletmenizi dijital dönüşüm yolculuğunda lider kılacak çözümleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz bizi sektördeki en deneyimli ve güvenilir ortaklardan biri haline getiriyor.